fbpx

TOSHIBA SUPER DAISEIKAI

83.000,00 ден101.500,00 ден

or
МОДЕЛ:

,

ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:

до 45м2, до 65м2

ОДБЕРЕТЕ МОЌНОСТ:

,

енергетска класа на ладење

A+++

  • наша препорака - акција на Климатизација МК
logo-350

Copyright © Климатизација МК – дизајн Ф1-системи ДОО

Translate »